Nedir ?

“Yüksek ahlâk ve yüksek teknoloji” anlayışını, 28 yıllık MÜSİAD tecrübesiyle birleştirerek, edindiği tecrübeyi Genç Girişimci ve yöneticilere aktarmak; aynı zamanda toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, Gençliğin sosyal ve ekonomik seviyesinin yükseltilmesi yolunda mücadele eden, ahlaki değerlere bağlı genç ve şuurlu bakışı oluşturma ilkesiyle yola çıkan MÜSİAD Gençlik Kurulu, iki yılda bire Uluslararası Genç İşadamları Kongresi (UGİK) düzenlemektedir.

“Uluslararası Genç İşadamları Kongresi” Genç MÜSİAD tarafından organize edilen her yıl farklı bir konunun ele alındığı, farklı coğrafyalardan binlerce genç işadamının, girişimcinin ve akademisyenlerin katıldığı iki yılda bir düzenlenen uluslararası bir organizasyondur.

6.Uluslararası Genç İşadamları kongresi 28-29 Aralık 2017 tarihlerinde WOW Convention Centerda düzenlenecek olup, “işin Başında Gençler Var” sloganıyla, “Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi” konularda paneller, Mini Fuar ve Genç Beyinlere yönelik Girişimci-Yatırımcı buluşmaları yapılacaktır. Ayrıca girişimcilere yönelik destekleyici içerikle zenginleştirilecektir.

UGİK bir Genç Müsiad markasıdır.

Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Categories
  • Kategori yok
  Latest Posts
  WordPress Event Theme
  Latest Events